710602

BESTICKSERVIS, 83 delar, "Melron", Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, tolv bordsskedar, tolv matgafflar, elva matknivar, tolv matskedar, sex teskedar, två kapsylöppnare, två ostknivar, ett par trancherbestick.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK