711876

KALLSKÅL, tenn, Johan Lindwall, Nyköping 1847-1860/62.

Rund bukig form. Två hänklar. Diameter 21 cm.

Bucklor. Repor. Anlupen insida.

Lähtöhinta
1 500 SEK