Georg Fischhof

(Itävalta, 1859-1914)
Georg Fischhof
(Itävalta, 1859-1914)

A L TERNI, olja på duk, signerad.

Sydländskt landskap. Bildens mått 38 x 77 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläckar. Krackelyrer.

Lähtöhinta
5 000 SEK