713069

TOBAKSBURK, tenn, Prima Svenskt Tenn Handarbete, 1929.

Cylinderformad. Dekor av månskäror. Lock med dekor av elefanthuvud. Höjd 18cm.

Slitage. Repor. Fotring med bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK