Muut
713671

Empire

(1810-1840)
Empire
(1810-1840)

SYSKRIN, 2 st, empire, 1800-talets början.

Klädda i röd marokäng. Tassfötter. Invändigt fackinredning. Längd 16-19cm. Nyckel finns.

Tre nycklar medföljer men snurrar i låsen. Repor. En nåldyna invändigt skadad. Fläckar. Smärre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK