Tina
713884

SYLVIA STAVE, smyckeskrin, CG Hallberg, Stockholm, 1938.

Lockknopp med dekor av kvinna i profil. Invändigt klädd i sammet. Höjd 5,5 cm

Slitage i form av repor. Ställvis bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK