Fanny Hjelm

(Ruotsi, 1858-1944)
Fanny Hjelm
(Ruotsi, 1858-1944)

FANNY HJELM, pastell, signerad och daterad 1932.

Porträtt av äldre kvinna. Oval 53 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, missfärgad.

Lähtöhinta
2 500 SEK