TAKLAMPA, "AJ Pendeln", Arne Jacobsen, Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

För fyra ljuspunkter, lackerad plåt, etikettmärkt, diameter 49, total höjd 28 cm.

Ej funktionstestad, mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK