Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Carl Brandt

(Ruotsi, 1871-1930)
Carl Brandt
(Ruotsi, 1871-1930)

CARL BRANDT, olja på duk, signerad.

Solbelyst vinterlandskap med stugor. 89 x 124 cm.

Någon repa.

Lähtöhinta
8 000 SEK