715526

MÄRKTAVLA, petite point på siden, daterad 1760.

Mönster med figurer, fåglar, djur, alfabet samt siffror. 27 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram. Skador. Missfärgningar. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK