Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Jean-Marc Nattier

(Ranska, 1685-1766)
Jean-Marc Nattier
(Ranska, 1685-1766)

JEAN-MARC NATTIER, kopia efter, pastell, otydligt signerad, 1900-tal.

Hertiginnan av Orleans som Hebe. 70 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
5 000 SEK