716300

KAMMARHERRENYCKEL, förgylld mässing, Sverige 1900-talets första hälft.

Med Lilla svenska riksvapnet, vidhängande blå rosett, längd 14 cm.

Slitage, rosetten blekt och trådsliten.

Lähtöhinta
3 000 SEK