LEJONORDEN, 3 delar, kommendörskors och kraschan, riddartecken, Finland.

Kommendörskors med axelband, korset, höjd 80 mm, silverkraschan märkt A. Tillander, diam 80 mm, riddartecken med rött band, höjd 60 mm.

Slitage, korsen med emaljskador och lagning á tergo.

Lähtöhinta
6 000 SEK