Bengt Nordenberg

(Ruotsi, 1822-1902)
Bengt Nordenberg
(Ruotsi, 1822-1902)

BENGT NORDENBERG, olja på pannå, signerad och daterad 1861.

Barn som leker blindbock. 35 x 46 cm.

Några fläckar.

Lähtöhinta
15 000 SEK