Johan Gustaf Sandberg

(Ruotsi, 1782-1854)
Johan Gustaf Sandberg
(Ruotsi, 1782-1854)

JOHAN GUSTAF SANDBERG, Tillskriven. Blyertsteckning, ej signerad.

Kvinna som plockar blommor. 17 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Christian Hammers samling, Stockholm.

Lähtöhinta
1 500 SEK