MÖBLELGRUPP, 4 delar. Karl Johan, 1800-TAL.

Björk/björkfanér. Ovalt bord med pelarfot. Längd 83, bredd 60 cm, höjd 72 cm. Två karmstolar samt soffa, längd ca 188 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Torrsprickor. Fanérskador.

Lähtöhinta
4 000 SEK