Pierre Forssell

(Ruotsi, 1925-2004)
Pierre Forssell
(Ruotsi, 1925-2004)

PIERRE FORSELL, Skultuna. Vas, unik, formgiven 1972.

Mässing belagd med ytbehandling av tenn. Stämplad SKULTUNA 1607 F 2 (inom cirkel). Höjd ca 10,5 cm.

Repor.

Muut tiedot

Enligt uppgift unik.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet