Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Folke Gullby

(Ruotsi, Syntymävuosi 1912)
Folke Gullby
(Ruotsi, Syntymävuosi 1912)

FOLKE GULLBY, 2 st, etsningar, signerade.

Tomte, 1978. Ca 11,5 x 8 cm. "Vinterkväll", 1955. Ca 7 x 20,5 cm.

Ej examinerade ur ram. En något gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet