718972

PUUKKO-KNIV, rostfritt stål, nylon och mässing, märkt Tapio Wirkkala, Hackman Finland. Formgiven 1961.

Längd ca 22cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK