Alfred Wetterstöm

(Suomi)
Alfred Wetterstöm
(Suomi)

ALFRED WETTERSTÖM, olja på duk. Sign och dat -05.

Stockholms inlopp mot Gamla Stan. 72 x 10.

Smärre krackelyrer, viss ytsmuts.

Lähtöhinta
8 000 SEK