719262

LODUR, omkring år 1900.

LODUR, omkring år 1900.

Betsat lövträ. Skuren dekor. Emaljerad urtavla. Lod och pendel finns. Höjd ca 122 cm. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Slitage, repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK