719517

SPEGEL, tenn, Swedish Grace, 1931.

Tenn, krön med dekor av venus i mussla. Höjd 63 cm. Stämplad J L H (Troligen Firma JL Hultman, Stockholm) SVENSKT TENN E8.

Bristningar, bucklor, slitage, bakstycke med sprickor.

Lähtöhinta
8 000 SEK