james Aumonier

(England, 1832-1911)
james Aumonier
(England, 1832-1911)

JAMES AUMONIER, olja på duk. Signerad.

Landskap. 46x61

Ytsmuts.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt av nuvarande ägares far på 1950-talet.

Lähtöhinta
6 000 SEK