Benjamin Williams Leader

(England, 1831-1923)
Benjamin Williams Leader
(England, 1831-1923)

BENJAMIN WILLIAMS LEADER, olja på duk, signerad.

Landskap med vattendrag, figurer och får. 50 x 76 cm. Oramad.

Några repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK