721256

ARMBANDSUR, herr, Omega, 'Geneve Dynamic', Schweiz, 1960-70-tal.

Automatisk. Stål. Blåtonad urtavla med stavindex och datumfönster. Diameter 44 mm. Viklås.

Slitage, mindre repor på glaset. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 500 SEK