721664

LOUISE VON KNORRING, teckning, signerad och daterad 24/12 1855.

Porträtt föreställande Egenolf, Emerance och Sigirid, bildyta 15 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram, enligt notering renoverad 1996, fläckar/märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK