Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
722311

ARMBANDSUR, dam, Eterna, Schweiz.

Ljus urtavla med stavindex och datum fönster. Diameter ca 22 mm. Inskription till baksidan av boett. Boett och armband i 18K guld. Armband, 'X'-länk, med svenska kontroll stämplar. Längd ca 18 cm. Totalvikt ca 19 g.

Bruksslitage. Ej funktiontestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK