LJUSSTAKAR samt TÄNDARE, Pierre Forssell samt Hans-Agne Jakobsson, mässing, 4 delar.
1 tändare Pierre Forssell, Skultuna. 3 st ljusstakar för små ljus Hans-Agne Jakobsson, Markaryd. Höjd 4-10 cm.
Slitage. Märken, repor och anlöpningar. Ej funktionstestad.