722940

ARMBANDSUR, herr, stål, Omega Constellation Chronometer Automatic.

Ljus urtavla med stavindex. Datumvisare. Boettens diameter 36 mm. Total längd ca 25 cm.

Bruksslitage. Repor. Armband med visst slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK