Muut
723801

KAFFE- & TESERVIS, 4 delar, Alessi, Milano, 2000-tal.

Rostfritt stål. Bestående av kaffekanna, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Detaljer i plast. Höjd 7-10 cm.

Smärre slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK