724020

RAM, empirestil, Claes Hultberg, Stockholm, 1900-talets första hälft

Förgylld och bronserad. Dekor av bladstav, lagerstav samt blad. Innermått 48,5 x 36,5cm, yttermått 71 x 59cm.

Slitage. Sprickor. Mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK