GRAFISKA BLAD, 2 stycken, 1800-tal

Färggravyr "Dépt du bas Rhin", Atlas National Illustre, grave par Burty, Dagmått 34 x 51cm.
Litografi "La ville de Gothembourg", Eug. Ciceri, dagmått 33 x 52.

Ej examinerade ur ram. Gulnade. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK