Per Daniel Holm

(Ruotsi, 1835-1903)
Per Daniel Holm
(Ruotsi, 1835-1903)

PER DANIEL HOLM, olja på duk, signerad och daterad 186?.

Pastoralt landskap. Bildens mått 60 x 86 cm.

Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Något gulnad fernissa.

Lähtöhinta
10 000 SEK