Nicolaes Berchem

(Holland, 1620-1683)
Nicolaes Berchem
(Holland, 1620-1683)

NICOLAES BERCHEM, hans art, olja skiva, 1800-tal.

Vilostund. 45,5 x 60,5 cm.

Ytsmuts, skador, krackelyr.

Lähtöhinta
10 000 SEK