INDUSTRILAMPA, Asea (Allmänna Svenska Elektriska Aktiebolaget), 1900-talets mitt.

Blålackerad plåt. Med fäste. Vridbar arm. Längd ca 112 cm.

Slitage, repor, anlöpningar, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK