Antonis van Dyck

(Belgia, 1599-1641)
Antonis van Dyck
(Belgia, 1599-1641)

ANTONIS VAN DYCK, Efter, 16/1700-tal. Olja på duk, ej signerad.

Kvinna med Cupido. Uppfodrad duk 106 x 86 cm.

Uppfodrad duk, retuscher, krackelerad, skrapmärken. Oramad.

Lähtöhinta
18 000 SEK