Muut
752710

MINECRAFT STEVE, NK 2015, JoAnn Tan Studio.

Minecraft Steve hållande en tallrik med futuristisk julskinka. Tillverkad av MDF och folie. Bredd 90, djup 90, höjd 177 cm.

Smärre slitage och repor. Enstaka stötmärken och mindre kantskador.

Alkuperä - Provenienssi

Nordiska Kompaniets julskyltning 2015.

Muut tiedot

Föremålet i denna auktion har ingått i NKs julskyltning 2015 och är ej avsett för vidare kommersiellt utställningssyfte.
Intäkterna från auktionen skänks oavkortat till Barncancerfonden.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?