758401

Fruls Tilpo

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
FRULS TILPO, olja på duk, signerad Fruls Tilpo och daterad 2012 med blyerts på spännram a tergo.

"Relatives". 60 x 72,5 cm.

Utan anmärkning.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK