758405

Fruls Tilpo

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
FRULS TILPO, olja på duk, signerad Tilpo. Även signerad Fruls Tilpo och daterad 2003 med blyerts på spännram a tergo.

"Barnens post på Ile Saint Louis". 61 x 50 cm.

Ställvis obetydliga skrapmärken.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
5 000 SEK