Valaisimet Muut
76
BORDSFOTOGENLAMPA. glas, metall, nyrokoko, sent 1800-tal.
Bordsfotogenlampa. glas, metall, nyrokoko, sent 1800-tal.

Balusterformad med förgyllt jaktmotiv. Fot i genombruten metall i rokokostil. Glaskupa med målad dekor av landskap. H 59.

Bristningar. Slitage. Nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK