Vitmålat, rektangulär skiva med uppsats samt hylla, sarg med lådor, raka svarvade ben, fotkryss, längd 110, bredd 61, höjd 144 cm. Nyckel finns.
Ommålat, bruksslitage, repor, märken.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta