GOLVLAMPA, "Aria", Claesson Koivisto Rune för Örsjö Belysning, 2000-tal.
Stomme i svartlackerad metall. Skärm med perforerat rutmönster. Höjd 150 cm.
Smärre slitage. Ej funktionstestad.