Adolf Ulrik Wertmüller

(Ruotsi, 1751-1811)
Adolf Ulrik Wertmüller
(Ruotsi, 1751-1811)

ADOLF ULRIK WERTMÜLLER, efterföljare till, olja på duk

Porträtt - midjebild av okänd dam i rokokoklädsel, oval 70 x 57 cm.

Krackelyrer, retuscher.

Lähtöhinta
8 000 SEK