Mörkgrön taiga läder, beslag samt dragkedja i guldfärgad mässing. Ett fack invändigt. Fodrad i grå mockaimitation. Knäppning för galga. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad. Ca 55 x 40 x 13 cm.
Bruksslitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?