Fanérat i teak. Tvådelat. Överdel med två glasade skjutdörrar, bakomliggande hyllplan. Nederdel med underhylla. Längd 106, bredd 36 och höjd 130+70 cm.
Smärre slitage. Repor och märken.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?