FIGURINER, 2 st, glaserat lergods, troligen Vicke Lindstrand och Hertha Hillfon.

Barn med knäppta händer, samt fiskdjur. H 22, resp. l 33

Smärre slitage, fiskdjur med skador.

Lähtöhinta
300 SEK