Muut
861429

A late 19th century frame.

A late 19th century frame.

121 x 91,5 cm.

Vaurioita. Korjauksia. Kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Har enligt uppgift suttit på en målning, signerad J.A. Nyström, daterad 1889.

Lähtöhinta
3 000 SEK