WILHELM BEHM

Olja på duk. Signerad och daterad 1884.

Pojke vid vattendrag i grönskande och prunkande skog. Ca 152x118 cm. I rikligt förgylld och ornamenterad ram från samma tid.

Esineen kunto

Obetydligt slitage. Ramen med smärre färgbortfall.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Andreas Knutsson

Tukholma

Andreas Knutsson
Arvioija

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Alensimme kotiinkuljetuksen hintoja jopa 25% uuden yhteistyökumppanin myötä. Katso hinta kotiinkuljetukselle täältä. Nyt toimitamme myös pienemmät esineet Euroopan sisällä Bring-yhtiön kuljettamina. Katso alta, voidaanko tämä esine lähettää lähimpään asiamiespostiisi.
SE-

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen My Bukowskis-sivulla.

    10334787 bukobject
    • 10334787 thumb
    • 10334788 thumb
    • 10334789 thumb
    • 10334790 thumb
    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 15 000 SEK

    Slutpris

    92 100
    9 549 EUR
    10 257 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (75 tarjousta)
    1415 tammi 17:2492100SEK
    12A15 tammi 17:2390100SEK
    1415 tammi 17:2388100SEK
    Pohjahinta 10 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia