Taide Grafiikka
869

OKÄND KONSTNÄR, färglitografi, numr. 13/75,

Motiv av konduktör. sign. "Jean Carrau". Bladstrl. 55x75.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK