OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL ,
Kvinna med lamm. Betecknad A SIBL.JZ, ERITREA. 55 x 43 cm.
Uppfodrad på pannå. Krackeleringar. Retuscher. Mindre färgbortfall.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10